DOŁĄCZ DO XOBO

Radośni Karatecy nad wodą

eFAQ

Składka KarateKid

120 minut w tygodniu

W ramach  dwóch spotkań w tygodniu w szkole uczestnika. 

Karate kyokushin

Uczestnik opanuje podstawy sztuki Karate Kyokushin i będzie mógł podejść do egzaminu na wyższe stopnie kyu. 

Gimnastyka Ogólnorozwojowa
  • To zestawy ćwiczeń  polecanych dla zwiększenia sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Rozwiną w dziecku cechy psychomotoryczne takie jak: orientacja w przestrzeni, zręczność, refleks, spostrzegawczość.
  • Poprawiają kondycję fizyczną, a także korzystnie wpłyną na ogólny rozwój dziecka, wzmocnią organizm i  będą kształtować prawidłową postawę. 
  • Są prowadzone w atrakcyjny sposób, z wykorzystaniem gier i zabaw ruchowych. Biegamy, rzucamy, skaczemy, pełzamy, czworakujemy i ćwiczymy równowagę na wiele sposobów.
Gimnastyka Mózgu

– to wspaniała dziedzina, której poświęcamy oddzielną stronę, więcej możesz poczytać wybierając w Menu u góry strony zakładkę OFERTA, a następnie GIMNASTYKA MÓZGU

Karate w połączeniu z Gimnastyką Mózgu niesamowicie wpływają na rozwój potencjału młodego człowieka. W przypadku osób lubiących sport, a niekoniecznie lubiących naukę – nasze treningi mogą sprawić, że taka osoba wypracuje lepsze predyspozycje do uczenia się i zapamiętywania. Wtedy może nawet pokocha naukę!

 

Gimnastyka korekcyjna

Wśród głównych celów gimnastyki korekcyjnej wymienia się leczenie wad postawy oraz zapobieganie im.

Dzięki odpowiednim ćwiczeniom zajęcia korekcyjne dla dzieci pomagają utrwalić nawyk utrzymywania prawidłowej postawy ciała, a także powodują zwiększenie siły mięśni.

To bardzo wazne ćwiczenia w czasie powszechnego problemu z nadużywaniem urządzeń elektronicznych, wymuszających nieprawidłową postawę i siedzący styl życia. 

Warsztaty tematyczne

Co jakiś czas organizujemy warsztaty tematyczne.  Czasem są to treningi z pogadanką prowadzone przez utytułowanych zawodników Karate Kyokushin – w ubiegłych latach naszymi gośćmi były m.in. zdobywczyni tytułu Mistrzyni Świata w Karate Kyokushin Aleksandra Karpuk, medalistka Akademickich Mistrzostw Polski Marta Erdmańczyk czy medalistka Mistrzostw Makroregionu Zachodniego Paulina Durkiewicz. 

Niektóre warsztaty mają formę kilku- albo kilkunastokilometrowych marszów lub spotkań ze specjalistami w dziedzinach gimnastyki sportowej czy też korekcyjnej. 

Program motywacyjny

Program motywacyjny obejmuje gadżety i prezenty dla naszych członków. W ciągu roku każdy uczestnik zajęć dostaje np. klubową teczkę, kolorowy plan zajęć, kalendarz i  świąteczny upominek. 

Jako element motywacyjny wykonujemy też krótkie realizacje video, na których w ciekawy sposób prezentujemy fragmenty naszych treningów z udziałem członków XOBO. Filmiki są dostępne na naszych social mediach: Instagramie (xobokarate), TikToku (xoboklub) oraz Facebooku (xobokarate).

Nieobecności

Nieobecności można odrabiać i bardzo do tego zachęcamy.

Można to zrobić biorąc udział w dodatkowych zajęciach swojej grupy,  w innych grupach w swojej szkole lub na zajęciach piątkowych w SP1 w Luzinie – gdzie trenują uczestnicy programu TALENT  grupy młodszej oraz starszej (ten trening trwa 1,5h).   Generalnie zajęcia można odrobić w dowolnej grupie XOBO w Luzinie i Gościcinie.

Grafik dla wszystki grup dostępny jest na stronie. 

Jakiego okresu dotyczą składki członkowskie?

Są to składki miesięczne. Zróżnicowaliśmy ich wysokość aby członkowie, którzy nie mogą uczestniczyć w większości zajęć – mogli płacić mniej.

Czy prowadzący zajęcia może odebrać dziecko ze świetlicy szkolnej/przedszkolnej?

Tak –  odbieramy młodsze dzieci ze świetlicy szkolnej w Gościcinie, świetlicy szkolnej oraz przedszkolnej w SP nr1 w Luzinie oraz świetlicy szkolnej w SP2 w Luzinie. 

Jak przygotować się do pierwszego treningu?

Na pierwszy trening należy przyjść w koszulce i długich spodniach dresowych. Ważne aby mieć przy sobie butelkę wody. Trenujemy boso, ewentualnie w skarpetkach (opcja dla zmarźluchów). 

Na pierwszym treningu uczestnik dostaje deklarację członkowką i wszystkie potrzebne informacje. Po treningu, w domu można spokojnie podjąć decyzję czy nasze zajęcia to jest to czego szuka.  Pierwszy trening zawsze jest niezobowiązujący i bezpłatny. 

CZY są zniżki dla rodzeństwa?

TAK. Mamy zniżki dla rodzeństwa. Zniżka obowiązuje dla  rodzeństw korzystających z wariantu KarateKid oraz Talent.  

Wariant KarateKid (2h w tyg.):

Zniżka -10 zł/ os.  (- 300zł zamiast 320zł)

wariant Talent (+3h w tygodniu):

Zniżka – 20zł/ os. (- 340zł zamiast 380zł) 

Trzecie dziecko płaci tylko 110zł – za dowolny wariant. 

Na jakie konto należy wpłacić składkę członkowską?

Składki członkowskie, wpisowe oraz ewentualne darowizny należy wpłacać na konto:

mBank 04 1140 2004 0000 3502 7961 1664

Stowarzyszenie Klub Karate Kyokushin XOBO

tytułem: np. składka członkowska, Jaś Iksiński,

Składkę za dany miesiąc wpłacamy do 10 dnia miesiąca

Kiedy należy zakupić Karate-Gi uczniowskie?

Karate-Gi uczniowskie rekomendujemy kupić dopiero gdy dziecko jest zdecydowane kontynuować swoją naukę karate, ale nie później niż w 3 miesiącu treningów.

Więcej o Karate-Gi (potocznie kimonach) przeczytasz >>tutaj<<

Regulamin

Opłat i Składek Członkowskich

w Klubie Karate Kyokushin XOBO od 1.11.2022r.

WPISOWE

Opłata wpisowa do Klubu wynosi 30zł.

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

Płatność składek do 10 dnia każdego miesiąca, za dany miesiąc. Dotyczy to składek opłacanych przelewem na konto

mBank 04 1140 2004 0000 3502 7961 1664 oraz osobiście

u osoby prowadzącej zajęcia.

SKŁADKA miesięczna: [Podstawowa/Talent/KarateKid]

1. Wysokość składki jest taka sama w każdym miesiącu od września  do czerwca (okres 10 miesięcy)

2. Absencja na zajęciach nie zwalnia z opłacenia składek. Wysokość składek jest stała i nie ma możliwości odliczania ich części.

3. Rezygnacja z członkostwa jest możliwa tylko i wyłącznie w formie pisemnej na e-mail klubu: xoboklub@gmail.com

Brak rezygnacji przed końcem miesiąca poprzedzającego rezygnację skutkuje obowiązkiem uiszczenia składki za kolejny miesiąc.

 Składka MINIMALNA [lojalnościowa]: 40zł/miesiąc

– jest to składka związana z rezerwacją miejsca w danej grupie, dla osób których absencja przedłuży się na kolejny miesiąc, a będą kontynuowali treningi  przesyłając taką informacje na: xoboklub@gmail.com  z prośbą o obniżenie składki miesięcznej do MINIMALNEJ.

napisz do nas

xoboklub@gmail.com

telefon

730-626-650 Biuro

506-159-502 Sensei