KLUB KARATE KYOKUSHIN   X O B O

 

Sensei i Sempai

XOBO

Klub Karate Kyokushin XOBO powstał w 2017 roku.
Założycielem jest Łukasz Szczepan-Voigt – praktykujący Karate Kyokushin od 25lat. Klub powstał by realizować dwie pasje – do Karate oraz do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Sport w życiu Senseia odegrał bardzo ważną rolę i ukształtował jego charakter. Sensei chce inspirować młodych członków klubu do wytrwałości, zdyscyplinowania, systematyczności i zorientowania na osiągnięcie zamierzonych celów.

Klub XOBO jest miejscem z dobrą atmosferą, pełnym szacunku, koleżeństwa, wsparcia i przestrzenią wspólnego doskonalenia się. Jest właściwym miejscem dla osób szukających hobby, doskonałych zajęć rekreacyjno-sportowych jak i dla osób aspirujących do mistrzostwa w Karate Kyokushin. Program zajęć jest dostosowany do uczestników o różnym stopniu zaawansowania.

Naszym celem i misją jest promować Karate Kyokushin i szeroko rozumiany zdrowy styl życia – szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Dlatego stworzyliśmy nie tylko program nauczania karate, ale również autorski program szkolenia sportowego dla najmłodszych dzieci już od 3.r.ż <<kliknij

Treningi, zawody, obozy oraz przyjaciele z klubu – mogą stać się sposobem na ciekawe i zdrowe życie Twojego dziecka.

Młodsza grupa Karate
Trening karate

Prowadzimy zajęcia w Szkołach Podstawowych w Luzinie i Gościcinie, oraz Przedszkolach na terenie Trójmiasta. Treningi odbywają się w trakcie roku szkolnego.
W okresie wakacyjnym oraz ferii zimowych organizujemy sportowe obozy „XOBO Camps”, na których jest mnóstwo ruchu i  zabawy. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów różnych specjalności, a podstawą jest dbałość o świetną atmosferę. Codziennie mamy minimum dwa treningi karate, ale dbamy o to by program był tak ciekawy, aby zadowoleni byli również uczestnicy spoza Klubu XOBO. Obozy są zgłaszane do Kuratorium Oświaty i organizowane na najwyższym poziomie. Więcej o naszych obozach tutaj.

Dążymy do stworzenia własnego Dojo w Luzinie, stanowiącego bezpieczną przystań dla rozwijania talentów dzieci i młodzieży z powiatu wejherowskiego oraz trójmiasta. XOBO Dojo byłoby miejscem, w którym obecni uczniowie mogliby kontynuować swoją ścieżkę Karate Kyokushin jako członkowie i instruktorzy.

Klub KK XOBO jest zrzeszony w Karate SO-KYOKUSHIN Polska – Międzynarodowej Organizacji Stylu Kyokushin Karate wywodzącej się z samej Japonii. Prekursorem i założycielem tej organizacji jest Hanshi Daigo Ohishi 9 dan, osobisty uczeń twórcy Kyokushin Karate Masutatsu Oyamy.

Dołącz

do nas

W każdej chwili możesz dołączyć do Klubu XOBO. Potrzebujesz zdrowego hobby w swojej grupie wiekowej, ruchu, nowych wyzwań, albo chcesz  po prostu iść drogą Karate?

Sensei z grupą karateków.

Napisz 

xoboklub@gmail.com

Zadzwoń

506-159-502 Sensei

730-626-650 Biuro

Śledź nas na: