XOBO CAMP

CZYLI FANTASTYCZNE OBOZY SPORTOWO-PRZYGODOWE

XOBO Campy to bardzo aktywne i atrakcyjne wyjazdy dla dzieci i młodzieży.

Zgodnie z Waszymi potrzebami, staramy się co roku ulepszać formułę Summer Campów! Dlatego w tym roku będzie:

🥋👉 jak zawsze mnóstwo treningów – ale tylko dla chętnych!

👉 jeszcze więcej zabawy i zajęć warsztatowych – dla tych, którzy na Summer CAMPIE chcą przede wszystkim odpocząć i bawić się!

👉Wiemy, że nasze Campy słyną z codziennych intensywnych treningów ALE: treningi nie są obowiązkowe!
– Chcesz z nami jechać ale nie chcesz brać udziału w treningach?

🥎🏓🤸‍♂️🍦Nie ma problemu 🙂 Mamy wspaniałą kadrę i bogaty program – nikt nie będzie się nudził!

PAMIĘTAJCIE O ZNIŻKACH!

😎Zaproś na obóz kolegę i otrzymaj 100zł zniżki!
😎Zabierz siostrę albo brata, a otrzymacie 50zł zniżki na osobę!
😎Byłeś już na naszym Campie? Masz zniżkę 50zł! 🙂
 

Program obok treningów karate zawiera szereg zajęć, gier i urozmaiceń, dzięki którym każdy dzień będzie wyjątkowy.

Kreatywne podejście do organizacji obozu jest podstawą do udanych wakacji czy ferii zimowych!  Na nasze obozy jeżdżą dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat, a zajęcia są podzielone na odpowiednie grupy wiekowe.

Nasze obozy sportowo-przygodowe to różnorodność zajęć. Uczestnicy mają możliwość spędzenia wielu godzin na treningach, nawiązania przyjaźni, ale również poznania nowych zabaw i rozrywek. Kto nie ma ochoty na wiele treningów Karate (których na obozie nie brakuje) – może skorzystać z innych aktywności. Zawsze prowadzimy treningi ogólnorozwojowe, zabawy z piłką nożną, gramy w  siatkówkę, chodzimy na basen, gramy w piłkę nożna, badmintona, biegamy, organizujemy piesze wyprawy, treningi Brasilian Jiu- Jitsu, wydolnościowe, rozciąganie czy mindfulness.

Na każdym obozie organizujemy mnóstwo dodatkowych atrakcji, jak na przykład: jazda konna, warsztaty garncarstwa, konne, przyrodnicze, plastyczne, a nawet lekcje języka kaszubskiego 🙂

Obóz sportowo – przygodowy będzie trafionym pomysłem dla osób, które lubią być w  ruchu, nie boją się wyzwań i kochają wszelkiego rodzaju gry i zabawy. Będzie również odpowiedni dla dzieci, które potrzebują spędzić czas z rówieśnikami, nauczyć się samodzielności i dyscypliny. Różnego rodzaju gry zespołowe są dobrą okazją na zdobycie nowych przyjaciół i stworzenia więzi.

Obóz sportowo- przygodowy pozwala młodzieży otworzyć się na nieznane i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Karatecy nad jeziorem
Szczęśliwe dzieci
zabawa proszkiem holi
Dzieci jeżdżą konno
Dofinansowanie koloni

I Summer CAMP czerwiec 2024

Ośrodek Heweliusz w Rowach

23-29 czerwca 2024 

 

 

II Summer CAMP sierpień 2024

Hotel Gołuń w Gołuniu

18-24 sierpnia 2024 

 

 

Dlaczego XOBO Camp?

Nasze obozy cieszą się 100% frekwencją, ponieważ są świetnie zorganizowane, a dziećmi opiekuje się profesjonalna, zgrana kadra – uważna na potrzeby dzieci. 

👉 Nasze obozy obfitują w różne atrakcje – warsztaty, piesze wycieczki, gry i zabawy oraz treningi. Staramy się jak najbardziej wykorzystać potencjał miejsca w którym obozujemy 🙂

👉 Czas bez telefonów. Na obozie pomagamy odetchnąć dzieciom od telefonów i tabletów. Uczestnicy spędzają czas aktywnie i zdrowo. Mają czas na rozwijanie zdolności interpersonalnych 🙂

👉 Wspaniała atmosfera jest najważniejsza! Na obozie jest mnóstwo sportu i wyzwań ale największym priorytetem jest RADOŚĆ uczestników. Dbamy o to.

👉 Czas na zdrową dietę. Na obozie panuje zakaz jedzenia słodyczy i niezdrowych przekąsek. Dbamy o zdrowe żywienie i wspólnie się motywujemy.

👉 Wybieramy sprawdzone i komfortowe hotele z atrakcyjnym otoczeniem.

👉 Pokazujemy młodszym uczestnikom, jak pokonać własne bariery i jak się usamodzielnić. Oczywiście wszystko w sportowej ale też radosnej i ciepłej atmosferze.

👉 Po latach wspólnych podróży możemy przyznać, że dzieci, które miały trudności z wyjazdem pierwszy raz bez rodziców – wracały zadowolone i dumne z siebie, a na następny obóz zgłaszały się już z wielką chęcią

Masz pytania? 

Napisz do nas, chętnie odpowiemy! 

Obserwuj nasze konta:

Kontaktuj się z nami

Email

xoboklub@gmail.com

Telefon

Sensei 506 159 502

Biuro 730 626 650