XOBO CAMP

CZYLI FANTASTYCZNE OBOZY SPORTOWO-PRZYGODOWE

XOBO Campy to bardzo aktywne i atrakcyjne wyjazdy dla dzieci i młodzieży. 

Program obok treningów karate zawiera szereg zajęć, gier i urozmaiceń, dzięki którym każdy dzień będzie wyjątkowy.
Kreatywne podejście do organizacji obozu jest podstawą do udanych wakacji czy ferii zimowych!  Na nasze obozy jeżdżą dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat, a zajęcia są podzielone na odpowiednie grupy wiekowe. 

Nasze obozy sportowo-przygodowe charakteryzują się różnorodnością zajęć. Uczestnicy będą mieli możliwość spędzenia wielu godzin na treningu, nawiązania przyjaźni, ale również poznania nowych zabaw i rozrywek. Kto nie ma ochoty na wiele treningów Karate (których na obozie nie brakuje) – może skorzystać z innych aktywności, które organizujemy, np. treningu ogólnorozwojowego, zabaw z piłką nożną, spacerów lub zajęć plastycznych. 

Na naszych obozach oprócz dużej ilości treningów Karate dzieci mają okazję brać udział w innych zajęciach sportowych – np. siatkówka, basen, piłka nożna, badminton, biegi, rajdy piesze, trening wydolnościowy, rozciąganie czy mindfulness.

Na każdym obozie organizujemy mnóstwo dodatkowych atrakcji, jak na przykład: jazda konna, warsztaty garncarstwa, konne, przyrodnicze, plastyczne, a nawet lekcje języka kaszubskiego 🙂

Obóz sportowo – przygodowy będzie trafionym pomysłem dla osób, które lubią być w ciągłym ruchu, nie boją się wyzwań i kochają wszelkiego rodzaju gry i zabawy. Taki obóz będzie również odpowiedni dla dzieci, które potrzebują spędzenia czasu z rówieśnikami, nauczyć się samodzielności i dyscypliny. Różnego rodzaju gry zespołowe będą dobrą okazją na zdobycie nowych przyjaciół i stworzenia więzi.

Obóz sportowo- przygodowy pozwala młodzieży otworzyć się na nieznane i spróbować czegoś zupełnie nowego!

Karatecy nad jeziorem
Szczęśliwe dzieci
zabawa proszkiem holi
Dzieci jeżdżą konno
Dofinansowanie koloni

XOBO Summer Sport CAMP I

STARA KISZEWA 

Hotel Wrota Kaszub

 3-8 lipca 2023 

 

 

Hotel Wrota Kaszub

XOBO Summer Sport CAMP II

GOŁUŃ

Hotel Gołuń

20-26 sierpnia 2023 

 

 

Hotel Gołuń

Dlaczego XOBO Camp??

Nasze obozy cieszą się 100% frekwencją, ponieważ są świetnie zorganizowane, a dziećmi opiekuje się świetna, profesjonalna kadra.

👉 Pokazujemy młodszym uczestnikom, jak pokonać własne bariery i jak się usamodzielnić. Oczywiście wszystko w sportowej ale też radosnej i ciepłej atmosferze.

👉 Nasze obozy obfitują w różne atrakcje – warsztaty, piesze wycieczki, gry i zabawy, a przy tym codziennie kilka treningów. Staramy się jak najbardziej wykorzystać potencjał miejsca w którym obozujemy 🙂

👉 Po latach wspólnych podróży możemy przyznać, że dzieci, które miały trudności z wyjazdem pierwszy raz bez rodziców – wracały zadowolone i dumne z siebie, a na następny obóz zgłaszały się już z wielką chęcią

Hotel wśród natury

 Wybieramy sprawdzone i komfortowe hotele z atrakcyjnym otoczeniem.

Radość

 Wspaniała atmosfera

Na obozie jest mnóstwo sportu i wyzwań ale największym priorytetem jest RADOŚĆ uczestników. Dbamy o to.

Zakaz telefonu<br />

Czas bez telefonów

Na obozie pomagamy odetchnąć dzieciom od telefonów i tabletów. Uczestnicy spędzają czas aktywnie i zdrowo.

Miska pełna zdrowia

Czas na zdrową dietę

Na obozie panuje zakaz jedzenia słodyczy i niezdrowych przekąsek. Dbamy o zdrowe żywienie. 

Masz pytania? 

Napisz do nas, chętnie odpowiemy! 

Obserwuj nasze konta:

Kontaktuj się z nami

Email

xoboklub@gmail.com

Telefon

Sensei 506 159 502

Biuro 730 626 650